Fabrikamız
Fabrikamız Bolu’da bulunmaktadır. 8000 m² açık alan 2000 m² kapalı alanla hizmet vermektedir. Kereste üreticilerinden temin edilen malzemeler, fabrikamızda bilgisayar kontrollü kereste kurutma fırınında 8-10° rutubet oranına kadar kurutulmaktadır.

Hakkımızda

Kurutulan keresteler yapılacak plaka kalınlığına göre çoklu dilimleme makinasında kesilmektedir. Aynı zamanda hassas boyutlama için profil makinasında dört yüzü silinmektedir. Silinen malzemeler, kusur ayırma işleminden geçirilerek finger joint frezesinde diş açılmaktadır. Ardından tutkal işlemi yapılarak boy ekleme presinde istenilen boya göre eklenmektedir. Eklenen elemanlar tekrar profil makinasından geçirilerek, temizlenip daha sonra yan ekleme presinde sıkılarak plaka haline getirilmektedir. Zımpara makinesinde zımparalanarak yüzey temizliği yapılıp  CNC kesim hattında istenilen şekillere göre kesilmektedir. Son yoklama zımparası ve yüzey koruyucu sürülüp ambalajlanarak sevk edilecek hale getirilmektedir. Kapasitemiz günlük 500-2000 adettir.

Vizyonumuz
“Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, estetik, çevreci ve doğal ürünleri en hızlı şekilde tasarlayıp, tüketicilerin beğenisine sunarak sağlıklı ev gereçleri sektöründe dünya markası olmak.”
Misyonumuz
  • Dünyada önem kazanmakta olan sağlıklı mutfak gereçlerinde bir konsept oluşturmak.
  • Tüketici odaklı, estetik, organik, ekolojik, sağlıklı mutfak gereçlerinin Norm Ahşap markası ile üretimi ve ihracatını yapmak.
Değerlerimiz

Norm İnşaat yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikimi aktararak ürettiği yüksek kalite de ki ürünleri  hızlı, zamanında ve güvenilir olarak üretirek ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kalite

Kaliteye odaklı çağdaş çalışma anlayışı.

Güvenilirlik

Yüksek ahlak değerleri kurumsal kimliği ile bütünleştirip ‘Güven’ kelimesiyle anılan bir kurum veya kurum kültürü oluşturmak

Yenilikçi

Sürekli gelişim, yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışması
Yetenek ve Uzmanlıklarımız

Firmamızın uzman kadrosu ile yetenekleri ve uzman olduğu alanları buradan inceleyebilirsiniz…

%100 Kayın Ağacı
Üretilen ürünlerimizin tamamında %100 kayın ağacı kullanılmaktadır.

Yerli Üretim
Üretilen tüm ürünlerimiz %100 yerli üretimdir.

Tasarım
İstek ve ihtiyaçlarınıza özgün tasarımlar.

Satış
Esnek satış koşulları.