Fabrikamız
Fabrikamız Bolu’da bulunmaktadır. 8000 m² açık alan 2000 m² kapalı alanla hizmet vermektedir. Kereste üreticilerinden temin edilen malzemeler, fabrikamızda bilgisayar kontrollü kereste kurutma fırınında 8-10° rutubet oranına kadar kurutulmaktadır.

Hakkımızda

Kurutulan keresteler yapılacak plaka kalınlığına göre çoklu dilimleme makinasında kesilmektedir. Aynı zamanda hassas boyutlama için profil makinasında dört yüzü silinmektedir. Silinen malzemeler, kusur ayırma işleminden geçirilerek finger joint frezesinde diş açılmaktadır. Ardından tutkal işlemi yapılarak boy ekleme presinde istenilen boya göre eklenmektedir. Eklenen elemanlar tekrar profil makinasından geçirilerek, temizlenip daha sonra yan ekleme presinde sıkılarak plaka haline getirilmektedir. Zımpara makinesinde zımparalanarak yüzey temizliği yapılıp  CNC kesim hattında istenilen şekillere göre kesilmektedir. Son yoklama zımparası ve yüzey koruyucu sürülüp ambalajlanarak sevk edilecek hale getirilmektedir. Kapasitemiz günlük 500-2000 adettir.

Değerlerimiz

Norm İnşaat yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikimi aktararak ürettiği yüksek kalite de ki ürünleri  hızlı, zamanında ve güvenilir olarak üretirek ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kalite

Kaliteye odaklı çağdaş çalışma anlayışı.

Güvenilirlik

Yüksek ahlak değerleri kurumsal kimliği ile bütünleştirip ‘Güven’ kelimesiyle anılan bir kurum veya kurum kültürü oluşturmak

Yenilikçi

Sürekli gelişim, yenilikçi, akılcı ve sistematik çalışması
Hizmetlerimiz

Mutfak Malzemesi
Üretilen ürünlerimizin tamamında %100 kayın ağacı kullanılmaktadır.

Ev Aksesuarları
Üretilen tüm ürünlerimiz %100 yerli üretimdir.

Ofis Aksesuarları
İstek ve ihtiyaçlarınıza özgün tasarımlar.

Dekoratif Ürünler
Evinizde ofisinizde kullanabileceğiniz özgün tasarımlar.

Panel Üretimi
İsteğe bağlı panel üretimi